TMView - informace o ochranných známkách

Nejsou žádné reklamy!Počet zobrazení: 2029, URL: www.tmview.europa.eu

TMview je online nástroj, který umožňuje každému uživateli Internetu ZADARMO vyhledávat informace o ochranných známkách. Jedná se o multijazyčný, jednoduše ovladatelný systém, který na jednom místě poskytuje bezplatný přístup k přihláškám a zápisům ochranných známek 17 úřadů pro ochranu duševního vlastnictví: úřadů OHIM a WIPO, úřadů Velké Británie a zemí Beneluxu, dále českého, italského, francouzského, portugalského, dánského, španělského, estonského, slovinského, slovenského, bulharského, litevského, rumunského a švédského.

V současné době nabízí nástroj TMview cca 6,6 miliónů ochranných známek. Údaje z Francie budou doplněny koncem roku 2011, přičemž cílem TMview je postupně pokrýt všech 27 členských států Evropské unie.
 
Informace jsou poskytovány národními úřady, které jsou zodpovědné za obsah a každodenní aktualizaci a lze tedy říci, že TMview odráží aktuální obsah rejstříků ochranných známek vedených jednotlivými zúčastněnými úřady.
 
TMview lze využít pro:
 
°          vyhledávání ochranných známek
°          kontrolu, zda již není zapsána ochranná známka shodná či podobná vaší zamýšlené známce
°          získání informací o ochranných známkách konkurence
°          poskytování informací pro průzkum přihlášky ochranné známky
 
Co lze najít v TMview?
 
°          přístup k 6,6 miliónům přihlášek a zapsaných ochranných známek v okamžiku jejich zveřejnění
°          podrobné informace o ochranných známkách (právní stav, vyobrazení, seznam výrobků a služeb atd.)
°          odkaz na národní databázi
°          možnost stahovat a tisknout dokumenty
°          nejaktuálnější informace přímo z oficiálních rejstříků ochranných známek
Kategorie: Zahraniční rejstříky | Datum: 21. Únor 2012, Úterý
Nejsou žádné reklamy!
Nejsou žádné reklamy!
Satelit zdarma
Pořiďte si satelitní TV a získejte do svého televizoru desítky českých programů. Nyní v akci již od 249 Kč. Více informací najdete na http://www.katedrala.cz/satelit-zdarma
Nejsou žádné reklamy!

Články

Když si bereme půjčku, je určitě dobré zjistit si několik základních informací o tom, jaké má parametry, nebo jak je výhodná. Jedním z parametrů jsou i informace o tom, kolik peněz si vlastně můžeme vzít. Nejméně dnes nabídnout takzvané mikropůjčky, kam se řadí i SIM půjčka.

Novinky

  • Anonymizer Katedrály
    Katedrála vám nabízí jedinečný anonymizér, přes který můžete surfovat na internetu anonymě. Využijete ho i když chcete ze své firemní sítě surfovat na zakázaných stránkách.

    Nejsou žádné reklamy!
    Muzeum perníku
    Můžete ochutnat "Medové zážitky ® z Perníkové chaloupky", které potěší všechny vaše smysly (zrak, hmat, sluch, čich i chuť) a smysl pro humor. 
Mořský svět