Obchodní rejstřík, rejstřík firem v ČR ‎

Nejsou žádné reklamy!Počet zobrazení: 5965, URL: rejstrik-firem.kurzy.cz

Aplikace hledá vzájemné vztahy mezi fyzickými a právnickými osobami v následujících subjektech: akciová společnost, evropská družstevní společnost, evropská společnost, evropské hospodářské zájmové sdružení, evropské seskupení pro územní spolupráci, fond (ze zákona), komoditní burza, komora (s vyjímkou profesních komor), odštěpný závod nebo jiná organizační složka podniku zapisující se do obchodního rejstříku, podnik nebo hospodářské zařízení sdružení, sdružení mezinárodního obchodu, společný podnik, správa železniční dopravní cesty, státní organizace, státní podnik, zdravotní pojišťovna a jiných.

Kategorie: Obchodní rejstříky | Datum: 15. Únor 2012, Středa
Nejsou žádné reklamy!
Nejsou žádné reklamy!
Satelit zdarma
Pořiďte si satelitní TV a získejte do svého televizoru desítky českých programů. Nyní v akci již od 249 Kč. Více informací najdete na http://www.katedrala.cz/satelit-zdarma
Nejsou žádné reklamy!

Články

Když si bereme půjčku, je určitě dobré zjistit si několik základních informací o tom, jaké má parametry, nebo jak je výhodná. Jedním z parametrů jsou i informace o tom, kolik peněz si vlastně můžeme vzít. Nejméně dnes nabídnout takzvané mikropůjčky, kam se řadí i SIM půjčka.

Novinky

  • Anonymizer Katedrály
    Katedrála vám nabízí jedinečný anonymizér, přes který můžete surfovat na internetu anonymě. Využijete ho i když chcete ze své firemní sítě surfovat na zakázaných stránkách.

    Nejsou žádné reklamy!
    Muzeum perníku
    Můžete ochutnat "Medové zážitky ® z Perníkové chaloupky", které potěší všechny vaše smysly (zrak, hmat, sluch, čich i chuť) a smysl pro humor. 
Mořský svět