Databáze ochranných známek platných v České republice

Nejsou žádné reklamy!Počet zobrazení: 5532, URL: www.upv.cz

Tato databáze obsahuje ochranné známky přihlášené v ÚPV, WIPO (s designací pro ČR a EU) a OHIM. POZOR data získávaná ze zahraničí mohou vykazovat jisté nepřesnosti, na jejichž odstraňování se průběžně pracuje. Platný seznam výrobků a služeb je v českém jazyce. Anglický překlad tohoto seznamu může obsahovat určité odchylky. Při vyhledávání podle konkrétních výrobků a služeb je možné použít pouze zdroj dat "ÚPV".

Kategorie: Obchodní rejstříky | Datum: 21. Únor 2012, Úterý
Nejsou žádné reklamy!
Nejsou žádné reklamy!
Satelit zdarma
Pořiďte si satelitní TV a získejte do svého televizoru desítky českých programů. Nyní v akci již od 249 Kč. Více informací najdete na http://www.katedrala.cz/satelit-zdarma
Nejsou žádné reklamy!

Články

Když si bereme půjčku, je určitě dobré zjistit si několik základních informací o tom, jaké má parametry, nebo jak je výhodná. Jedním z parametrů jsou i informace o tom, kolik peněz si vlastně můžeme vzít. Nejméně dnes nabídnout takzvané mikropůjčky, kam se řadí i SIM půjčka.

Novinky

  • Anonymizer Katedrály
    Katedrála vám nabízí jedinečný anonymizér, přes který můžete surfovat na internetu anonymě. Využijete ho i když chcete ze své firemní sítě surfovat na zakázaných stránkách.

    Nejsou žádné reklamy!
    Muzeum perníku
    Můžete ochutnat "Medové zážitky ® z Perníkové chaloupky", které potěší všechny vaše smysly (zrak, hmat, sluch, čich i chuť) a smysl pro humor. 
Mořský svět