Insolvenční rejstřík

Nejsou žádné reklamy!Počet zobrazení: 4677, URL: isir.justice.cz

Portál portal.justice.cz spustil možnost vyhledávat v insolvenčním rejstříku online, k této možnosti se dostanete buď přímo na hlavní stránce, kde v jednom z rámečků je rámeček s nadpisem Insolvenční rejstřík. Zde vyberte podle čeho chcete vyhledávat: Název subjektu, jméno osoby nebo IČ a poté jej zadejte do vyhledávacího políčka a klikněte na hledej. Ovšem stránky obsahují také podrobnější možnost vyhledávání, kterou považuji za praktičtější a v tomto podrobném vyhledávání můžete vyhledávat také podle začátku jména či názvu, kromě již uvedených IČ a můžete také zadat datum narození, rodné číslo (pro fyzickou osobu) a obec. Také můžete vyhledávat podle spisové značky, akce či příjmení insolvenčního správce a můžete zvolit nejvyšší počet zobrazených položek.
Po otevření stránky s výsledky vyhledávání se Vám zobrazí výpis položek odpovídající Vašemi vyhledávání, ve kterém si můžete přečíst základní informace o jednotlivých subjektech a tím porovnat, zda se jendá o subjekt, který jste vyhledávali. Jedná se o spisovou značku, jméno či název, ič či rodné číslo s datem narození, bydliště a stav řízení (popřípadě další související). Pro zobrazení podrobnějších informací klikněte na tlačítko detail uvedené v horní části jednotlivé položky.

Kategorie: Obchodní rejstříky | Datum: 21. Únor 2012, Úterý
Nejsou žádné reklamy!
Nejsou žádné reklamy!
Satelit zdarma
Pořiďte si satelitní TV a získejte do svého televizoru desítky českých programů. Nyní v akci již od 249 Kč. Více informací najdete na http://www.katedrala.cz/satelit-zdarma
Nejsou žádné reklamy!

Články

Když si bereme půjčku, je určitě dobré zjistit si několik základních informací o tom, jaké má parametry, nebo jak je výhodná. Jedním z parametrů jsou i informace o tom, kolik peněz si vlastně můžeme vzít. Nejméně dnes nabídnout takzvané mikropůjčky, kam se řadí i SIM půjčka.

Novinky

  • Anonymizer Katedrály
    Katedrála vám nabízí jedinečný anonymizér, přes který můžete surfovat na internetu anonymě. Využijete ho i když chcete ze své firemní sítě surfovat na zakázaných stránkách.

    Nejsou žádné reklamy!
    Muzeum perníku
    Můžete ochutnat "Medové zážitky ® z Perníkové chaloupky", které potěší všechny vaše smysly (zrak, hmat, sluch, čich i chuť) a smysl pro humor. 
Mořský svět