Rejstřík nejohroženějších nemovitých památek

Počet zobrazení: 1743, URL: monumnet.npu.cz
Chcete reklamu? Kontaktujte nás!

Zde najdete seznam nejohroženějších památek české republiky, celků, případně jen ohrožených částí. Na základě projektu Obnova identifikace nemovitých památek České republiky je seznam otevřený a nelze ho pokládat za úplný. Zařazení do seznamu je prováděno na základě odborného prozkoumání památky především z hlediska ohrožení její památkové hodnoty.

Seznam je průběžně obnovován a aktualizován územními odbornými pracovišti na základě dokončování projektů.

Kategorie: Ostatní rejstříky | Datum: 26. Únor 2012, Neděle
Nejsou žádné reklamy!
Nejsou žádné reklamy!
Satelit zdarma
Pořiďte si satelitní TV a získejte do svého televizoru desítky českých programů. Nyní v akci již od 249 Kč. Více informací najdete na http://www.katedrala.cz/satelit-zdarma
Nejsou žádné reklamy!

Články

Když si bereme půjčku, je určitě dobré zjistit si několik základních informací o tom, jaké má parametry, nebo jak je výhodná. Jedním z parametrů jsou i informace o tom, kolik peněz si vlastně můžeme vzít. Nejméně dnes nabídnout takzvané mikropůjčky, kam se řadí i SIM půjčka.

Novinky

  • Anonymizer Katedrály
    Katedrála vám nabízí jedinečný anonymizér, přes který můžete surfovat na internetu anonymě. Využijete ho i když chcete ze své firemní sítě surfovat na zakázaných stránkách.

    Nejsou žádné reklamy!
    Muzeum perníku
    Můžete ochutnat "Medové zážitky ® z Perníkové chaloupky", které potěší všechny vaše smysly (zrak, hmat, sluch, čich i chuť) a smysl pro humor. 
Mořský svět