D-Manosa umí pomoci

Nejsou žádné reklamy!Kategorie: Lékařství | Datum: 20. Červen 2013, Čtvrtek
Záněty močových cest umí pořádně potrápit i v létě. Roční období si nevybírají a trpí na ně hlavně ženy. Lékaři většinou předepíšou antibiotika, která však všem pacientům nemusejí svědčit. Proto je důležité již při prvních příznacích zánětu nasadit nejlépe léky na přírodní bázi.

Mocným pomocníkem je v tomto případě monosacharid D-manosa. Nachází se v menší míře v ovoci. Přirozeně se vyskytuje například v jablkách a hruškách. Důležitým zdrojem D-manózy jsou i kvasné produkty. D-manosa má vlastnosti, které ji odlišují od ostatních cukrů. Její největší výhodou je, že není v podstatě metabolizována. Tělo ji vylučuje do moči, kam se jí dostává velké množství. Zde na sebe umí navázat bakterie, které pak ztrácejí svojí schopnost uchycení ke sliznici močového měchýře. To je hlavní zbraň D-manosy. Váže se na bakterie Escherichia coli, které jsou posléze zcela přirozeně odplaveny v moči. D-manosa je tedy přírodní alternativou antibiotik, která umí působit velmi rychle.

Studie lékařů ukázaly, že D-manosa umí zabránit nositeli infekcí - bakteriím E. coli - přilnout k stěně močových cest. Pokud ji použijete včas, dokáže být D-manosa velmi efektivní a rychlá. Za několik dní mohou být nežádoucí bakterie vyplaveny. Pacient pocítí úlevu od bolesti a zbaví se velmi nepříjemných potíží. D-manosa je často v přírodních přípravcích pro doplnění léčby infekcí kombinován s brusinkami. Používá se brusinka kanadská, která je bohatým zdrojem vitaminů. Obsahuje přitom i další přírodní látky. Většina jich pomáhá při léčbě močového ústrojí. Koncentrovaný extrakt navíc obstarává značné zastoupení dalších účinných látek, které v součinnosti právě s D- manosou zabraňují výskytu velmi nepříjemných bakterií.

Včasné použití těchto přírodních látek vám hlavně pomůže vyhnout se použití chemie v podobě antibiotik. Léčba jimi navíc může být i delší, neboť řada pacientů má zkušenosti, že lékaři museli nasadit několik tipů antibiotik, než některá zabrala.

Nejsou žádné reklamy!
Nejsou žádné reklamy!
Nejsou žádné reklamy!
Nejsou žádné reklamy!
Mořský svět