Zastřešení bazénů vám prodlouží léto

Nejsou žádné reklamy!Kategorie: Hlavní Kategorie 3 | Datum: 21. Únor 2012, Úterý
Prodloužit léto si můžete v bazénu, který si na své zahradě zastřešíte. Poslední dobou je totiž letních dnů vhodných ke koupání stále méně. Ač jsme tak na v celé Evropě na třetím místě a ve střední Evropě dokonce první v počtu bazénů na hlavu, koupat se můžeme jen krátce v období prázdnin. Řešením, o kterém se vyplatí uvažovat je postavit nad bazénem střechu. Zastřešení totiž udržuje vodu ke koupání teplejší. Samo o sobě dokáže prodlužit možnost využití bazénu až na šest měsíců v kalendářním roce.

Koupat se tak můžete nejen, když je v létě chladněji, ale i na jaře a na podzim. Pokud navíc využijete energii ze slunce, nebo možnost ohřívat vodu pomocí tepelného čerpadla, můžete se ráchat v příjemně teplé vodě, zatímco je venku chladno.

Zvláště nyní v zimě se vyplatí myslet na léto, firmy totiž poskytují často slevu a pořídit si krytí bazénu tak přijde levněji. Cena by však neměla být tím jediným na, co se budete ohlížet. Zastřešení bazénů není právě levnou záležitostí a bude vystaveno nepříznivým podmínkám po celý rok. Mělo by tak být z kvalitního materiálu a na firmu, která ho vytvoří, musí být spolehnutí. Důležitý je také spolehlivý systém pojezdů, který bude fungovat nejen po nainstalování, ale i po několika letech.
Neměli byste se proto spolehnout jen na barevné fotky z katalogů firem, které jsou všude téměř stejné. Společnost Popp si pro vás připravila překvapení v podobě skvělého showroomu. Najdete ho na Jižní Moravě ve Velkých Bílovicích na Břeclavsku, jen několik minut autem od Lednicko-valtického areálu. Návštěvu tak můžete spojit s krásným výletem. Vyplatí se totiž si zastřešení bazénů i jeho možnosti doslova osahat a vyzkoušet. Na místě si můžete prohlédnout kompletní sortiment této firmy s mnohaletou tradicí. Uděláte si tak přesnou představu, jak by mohl bazén vypadat, a usnadníte si rozhodování. Lekat by vás neměla ani případná vzdálenost, kterou byste museli do showroomu najet. Pracovníci vám zde na místě zodpovědí všechny vaše dotazy. Společnost Popp není totiž pouze prodejcem, ale zároveň i výrobcem zastřešovacích systémů i samotných bazénů. O kvalitě této firmy z Moravy svědčí to, že polovina její produkce směřuje na zahraniční trhy Rakouska, Německa, Maďarska a Slovenska, kde si jejich výrobky zákazníci oblíbili.

 zastřešení bazénů

Nejsou žádné reklamy!
Nejsou žádné reklamy!
Nejsou žádné reklamy!
Nejsou žádné reklamy!
Mořský svět