Všechny články

29. Březen 2016, Úterý, Hlavní Kategorie 3
Když si bereme půjčku, je určitě dobré zjistit si několik základních informací o tom, jaké má parametry, nebo jak je výhodná. Jedním z parametrů jsou i informace o tom, kolik peněz si vlastně můžeme vzít. Nejméně dnes nabídnout takzvané mikropůjčky, kam se řadí i SIM půjčka.
18. Březen 2016, Pátek, Hlavní Kategorie 3
Zrychlená doba si žádá rychlost i v umění. Víte, že Michelangelo pracoval na jediné fresce Stvoření světa, která se nalézá v proslulé Sixtinské kapli, dlouhé čtyři roky? Vážně trpělivost slavného umělce obdivujeme a myslíme, že si tu zmínku v učebnicích dějepisu zaslouží. S takovým postupem už dnes ale moc neuspějete.
03. Březen 2016, Čtvrtek, Hlavní Kategorie 3
Využít nebankovních společností je dnes velmi doporučováno, a to hlavně pro celou řadu výhod, které jsou s nimi přímo spojeny. Mezi jednu z nebankovních společností patří i půjčka Pronto. Pokud se společně podíváme na důvody, proč se nám může hodit, je určitě třeba začít celkovou rychlostí. Tu dokládají také Pronto půjčka recenze, které v tomto ohledu jasně ukazují, že peníze lze mít už do 36 hodin od podání naší žádosti. Díky tomu se nám tento úvěr bude hodit právě ve chvíli, kdy na peníze skutečně spěcháme a kdy je naším cílem především to, abychom je měli připraveny rychle.
17. Říjen 2015, Sobota, Cestování
Máte v plánu udělat někomu skutečnou radost? Pokud ano, je ideální cestou mu cokoliv koupit. Problémem tak mohou být už jenom peníze. Pokud máte dárek vymyšlený, ale stav vaší peněženky nebo vašeho konta je nulový, není třeba zoufat. Dnes existují také půjčky, které jsou určené doslova pro tyto konkrétní účely. Na mysli máme tedy situace, kdy potřebujete několik tisíc korun, třeba na vhodný dárek vaší lásce.
20. Červen 2013, Čtvrtek, Lékařství
Záněty močových cest umí pořádně potrápit i v létě. Roční období si nevybírají a trpí na ně hlavně ženy. Lékaři většinou předepíšou antibiotika, která však všem pacientům nemusejí svědčit. Proto je důležité již při prvních příznacích zánětu nasadit nejlépe léky na přírodní bázi.
24. Březen 2012, Sobota, Cestování
Modravé dálky v tropickém ráji a pláže s pískem tak bílým, až přechází zrak, to je tropický ráj jménem Maledivy, uprostřed Tichého oceánu, daleko od spěchu neklidné civilizace a znečištěné přírody. Nemáte dost peněz na podobnou dovolenou, nebo jste si to doposud mysleli?
15. Únor 2012, Středa, Hlavní Kategorie 3
Obchodní rejstřík: Aplikace hledá vzájemné vztahy mezi fyzickými a právnickými osobami v následujících subjektech: akciová společnost, evropská družstevní
21. Únor 2012, Úterý, Hlavní Kategorie 3
Prodloužit léto si můžete v bazénu, který si na své zahradě zastřešíte. Poslední dobou je totiž letních dnů vhodných ke koupání stále méně. Ač jsme tak na v celé Evropě na třetím místě a ve střední Evropě dokonce první v počtu bazénů na hlavu, koupat se můžeme jen krátce v období prázdnin. Řešením, o kterém se vyplatí uvažovat je postavit nad bazénem střechu. Zastřešení totiž udržuje vodu ke koupání teplejší. Samo o sobě dokáže prodlužit možnost využití bazénu až na šest měsíců v kalendářním roce.
21. Únor 2012, Úterý, Hlavní Kategorie 3
Insolveční rejstřík vám umožní prohledávat informace o osobách v insolvenci. Může vám být užitečný pro ověření si solventnosti svých známých nebo také obchodních partnerů.

Kategorie

Nejsou žádné reklamy!
Nejsou žádné reklamy!
Nejsou žádné reklamy!
Nejsou žádné reklamy!
Mořský svět