Ekonomické aktuality

15. Únor 2012, Středa
Klíčové setkání ministrů financí eurozóny k otázce Řecka dnes nebude. Řada tiskových agentur přináší zprávy o nespokojenosti členských zemí eurozóny se zárukami, které Řekové dávají na stůl. Podmínkou pro dohodu Řeků s ministry financí je vedle schválení balíku úspor (již se stalo), také nalezení dodatečných úspor v hodnotě 350 milionů eur (Řekové je již hledají v rozpočtu armády) a především záruky, že se reformní balík bude realizovat i po volbách
15. Únor 2012, Středa
Pokud se současný důchodový systém nereformuje, nepřežije další desetiletí.
15. Únor 2012, Středa
Našli jste práci i bez pomoci známého? Ze zkušeností některých lidí by mohlo vyplývat, že jste opravdovými šťastlivci. V životě to bývá spíše opačně.
14. Únor 2012, Úterý
Cesta k středeční dohodě mezi Řeckem a eurozónou ještě může být klikatá. Athény jednak musí vymyslet dodatečné úspory v hodnotě 325 milionů eur.
14. Únor 2012, Úterý
Další novinka, která platí od nového roku, se týká možnosti doplácení dobrovolného důchodového pojištění. K čemu vám je dobré a čím si můžete důchod zvýšit?
14. Únor 2012, Úterý
Šikanování dlužníků je konec, exekutorům se přistříhávají křídla. Pokud své dluhy uhradíte dříve, než vám dojde exekuční rozhodnutí, nemusíte exekutorovi platit jeho odměny.
<< První < Předchozí | Stránka 431/431 | Další > Poslední >>
Nejsou žádné reklamy!
Nejsou žádné reklamy!
Satelit zdarma
Pořiďte si satelitní TV a získejte do svého televizoru desítky českých programů. Nyní v akci již od 249 Kč. Více informací najdete na http://www.katedrala.cz/satelit-zdarma
Nejsou žádné reklamy!

Články

Když si bereme půjčku, je určitě dobré zjistit si několik základních informací o tom, jaké má parametry, nebo jak je výhodná. Jedním z parametrů jsou i informace o tom, kolik peněz si vlastně můžeme vzít. Nejméně dnes nabídnout takzvané mikropůjčky, kam se řadí i SIM půjčka.

Novinky

  • Anonymizer Katedrály
    Katedrála vám nabízí jedinečný anonymizér, přes který můžete surfovat na internetu anonymě. Využijete ho i když chcete ze své firemní sítě surfovat na zakázaných stránkách.

    Nejsou žádné reklamy!
    Muzeum perníku
    Můžete ochutnat "Medové zážitky ® z Perníkové chaloupky", které potěší všechny vaše smysly (zrak, hmat, sluch, čich i chuť) a smysl pro humor. 
Mořský svět